O nás

Nabízíme příjemné a klidné ubytování v prostorném, nově zrekonstruovaném podkrovním apartmánu po designové úpravě. Apartmán se nachází v malé obci Svatá uprostřed křivoklátských lesů a je ideálním místem pro trávení dovolené rodin s dětmi, sportovců, milovníků přírody i památek. Pohodlně se zde ubytuje 4 až 6 dospělých osob (k tomu jsou zdarma k zapůjčení 2 dětské postýlky pro děti do 2,99 let včetně dětské židličky).

Při rekonstrukci jsme se snažili veškeré zbytkové materiály sekundárné využít.V interiéru byly zachovány přiznané dřevěné trámy doplněné posuvnými dveřmi, policemi a parapety vyrobenými z nevyužitých prken. Dřevěné prky byly včleněny do prostoru také využitím renovovaného dřevěného nábytku. Kuchyň je spojená s obývacím pokojem vybaveným TV, rozkládací pohovkou a dětským herním koutkem. Kuchyňská linka a veškeré vybavení včetně spotřebičů (varná deska, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, myčka a rychlovarná konvice) je zcela nové. Součástí apartmánu jsou dvě dvoulůžkové ložnice s možností přistýlky pro děti do 3 let. Apartmán má vlastní WC se sprchou. Wifi připojení je v celém objektu zdarma. Dům má 2 vlastní parkovací místa a prostornou zahradu s posezením a možností grilování, opékání buřtů (dřevo je k dispozici), dětským hřištěm s trampolínou, houpačkou, skluzavkou ad. V domě je úschovna i půjčovna kol a koloběžek.

Přispívíme k ochraně životního prostředí tím, že třídíme odpad, využíváme ekologické čistící a prací prostředky. Spolupracujeme s destinační agenturou Berounsko z. s.

Při svém pobytu u nás získáte zdarma návštěvnickou kartu Berounska (balíček slev a výhod pro každého).

Apartmány Svatá jsou ideálním výchozím bodem pro poznávání přírodních krás CHKO Křivoklátska i nedalékoho Českého krasu. CHKO Křivoklátsko nabízí ideální podmínky pro pěší i cykloturistiku. Přímo z obce Svatá vede mnoho značených tras pro pěší i cyklisty. Z dalších přírodních krás v blízkém okolí lze jmenovat např. CHKO Český kras, Koněpruské jeskyně, CHKO Brdy. I milovníci historie si přijdou na své, v okolí lze navštívit hrady Točník, Žebrák, Křivoklát, Karlštejn, či zámek Nižbor, Zbiroh, Dobříš. Navštívit můžete také památné místo Tetín, kde kráčely dějiny, či tajemný Svatý Jan pod Skalou. I pro rodiny s dětmi je zde mnoho příležitostí ke trávení volného času např. rekreačně naučný areál Křivoklát, medvědárium v Berouně, mini ZOO Chyňava, ZOOpark Karlštejn, aquapark Beroun, koupaliště Zdice a mnoho dalšího. Další tipy na výlet Vám rádi doporučíme osobně:-)