O nás

Nabízíme designové ubytování v obci Svatá ve dvou nově zrekonstruovaných apartmánech  – v podkroví (kapacita 5 osob) a ve stodole (kapacita 8 osob). Při rekonstrukci jsme se snažili veškeré zbytkové materiály sekundárné využít.V interiéru jsme zachovali přiznané dřevěné trámy, které jsme vhodně doplnili posuvnými dveřmi, policemi a parapety vyrobenými z nevyužitých prken. Dřevěné prky jsme včlenili do prostoru také využitím renovovaného starožitného dřevěného nábytku.

Každý apartmán má samostatný vchod. Apartmán ve stodole má vchod v přízemí. Apartmán v podkroví je přístupný po venkovním schodišti a vchod má v 1. patře.

Dům má 4 vlastní parkovací místa a prostornou zahradu s posezením s možností grilování, opékání buřtů (ohniště a dřevo je volně k dispozici), dětským hřištěm s trampolínou, houpačkou, skluzavkou ad. Nově jsme na zahradě vybudovali přírodní zahradní jezírko, které je určeno ke koupání (pro příznivce přírodního koupání a na vlastní nebezpečí).

Hosté mohou také využít zastřešenou pergolu s posezením. Zahrada je plná ovocných stromů a keřů, které v létě poskytují příjemný stín i vítané občerstvení (maliny, třešně, jablka, rybíz ad.). V domě je úschovna i půjčovna kol a koloběžek. Wifi připojení je v celém objektu zdarma. Poskytujeme zdarma k zapůjčení 2 dětské postýlky pro děti do 1,99 let a dětskou židličku. Přispíváme k ochraně životního prostředí tím, že třídíme odpad, využíváme ekologické čistící a prací prostředky a energii pro provoz z velké částí zajišťuje fotovoltaická elektrárna na střeše objektu.

Spolupracujeme s destinační agenturou Berounsko, z. s. Při svém pobytu u nás získáte zdarma návštěvnickou kartu Berounska (balíček slev a výhod pro každého ubytovaného hosta).

Obec Svatá leží uprostřed křivoklátských lesů a je ideálním místem pro trávení dovolené rodin s dětmi, sportovců, milovníků přírody i památek. Svatá je dobrým výchozím bodem pro poznávání přírodních krás CHKO Křivoklátsko i nedalékoho CHKO Český kras. Přímo z obce Svatá vede mnoho značených tras pro pěší i cyklisty. V dochozí vzdálenosti se nachází zajímavé turistické cíle Vraní skála, rozhledna Máminka na Krušné hoře, vrch Velíz (pozůstatky probošství) ad. I milovníci historie si přijdou na své, v okolí lze navštívit hrady Točník, Žebrák, Křivoklát, Karlštejn, či zámek Nižbor, Zbiroh, Dobříš. Doporučujeme vyrazit na památné místo Tetín, kde kráčely dějiny a byla zde zavražděna kněžna Ludmila, či navštívit tajemný klášter ve Svatém Janu pod Skalou. I pro rodiny s dětmi je zde mnoho příležitostí ke trávení volného času např. rekreačně naučný areál Křivoklát, medvědárium v Berouně, mini ZOO Chyňava, ZOOpark Karlštejn, aquapark Beroun, koupaliště Zdice a mnoho dalšího.

Další tipy na výlet Vám rádi doporučíme osobně:-)